Kāpēc balsot

BalsotSabiedrībā nopeltas un nicinātas partijas atkal un atkal ieņem amatus mūsu valdībā, atkal nonāk pie valsts stūres un tas notiek, jo tautā ir radusies vienaldzība un nolemtības sajūta. Taču mūsu rokās ir šo situāciju mainīt. Katra balss var ietekmēt kopējo situāciju. Viena balss var nozīmēt to, kura partija ieņems augstākas pozīcijas, bet šīs balss trūkums var nozīmēt to, ka nekas nemainās. Sabiedrībā ir populāri kritizēt valdību, bet mēs aizmirstam to, ka gan tie, kas ir balsojuši gan tie, kas to nav darījuši ir piedalījušies šīs valdības ievēlēšanā.

Vienīgais veids kā mēs varam parūpēties par to, ka politiķi kuri mums ir likuši vilties netiktu atkal ievēlēti valdībā ir iet uz vēlēšanu iecirkņiem un atdot savu balsi par tiem, kam mēs vēl ticam, tiem kam esam gatavi uzticēties. Vēlēšanas ir mūsu lielākais ierocis pārmaiņu radīšanai un atsakoties no šīs iespējas mēs atļaujam uzvarēt tiem, kas ir izraisījuši šo situāciju.

Aiziet un nobalsot nav grūti, tas neprasa daudz laika vai lielas grūtības. Katrs balstiesīgais cilvēks var to izdarīt, bet nedarīt to tikai tāpēc ka neticam tam, ka varam ko mainīt ir muļķīgi, jo tieši tas, ka nebalsojam ir tas, kas palīdz visam palikt kā ir. Mūsu balsīs ir spēks un no tās atsakoties zaudējam tikai mēs paši.