Vai politiķiem pieder kredītu bizness?

Runā, ka Politika un ātrie kredīti iet roku rokā. Vai politiķiem pieder kredītu bizness? Dažiem ir piederējuši. Vai tagad pieder nav zināms. Daži politiķi paši ir atzinuši, ka izdevīgi ieguldīt ātro kredītu biznesā, jo tie nes labu peļņu un pietiekamus procentus, lai labi un ātri nopelnītu.

Mēdijs raksta, ka iespējams, viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka “ātro kredītu” nozarē darbojas ar politiķiem saistītas personas.

Ātrais patēriņa kredīts – Kas tas ir?

Ātrais patēriņa kredīts ir piemērots jebkurai situācijai, kurā jums nepieciešama konkrēta naudas summa konkrētam mērķim – piemēram, ceļojuma izdevumu segšanai, auto iegādei, kāzu rīkošanai, studiju maksas segšanai, mājokļa remontam, u.t.t. Tā kā kredīts pieejams praktiski “bez jautājumiem”, varat ar naudu rīkoties pēc saviem ieskatiem – protams, lūkojiet, ka tie ir likumīgi.

Izvēlieties šodienas izdevīgāko patēriņa kredīta piedāvājumu jau tūlīt, aizpildiet pieteikumu internetā un saņemiet nepieciešamo naudas summu savā bankas kontā.

Kādiem mērķiem aizņemties ātro patēriņa kredītu

Patēriņa kredītu labākā īpašība ir tas, ka ikviens var brīvi izmantot to, kā vien vēlas. Parasti aizdevējam nebūs nekādu problēmu ar to, kā Jūs izmantojat kredītu. Ātrus patēriņa kredītus var izmantot:

  • Mājokļa labiekārtošanai;
  • Auto iegādei;
  • Atvaļinājumam;
  • Izglītībai;
  • Rēķinu apmaksai;
  • Mēbeļu iegādei;
  • Neparedzētiem izdevumiem;
  • Pat mājas kinozāles iegādei;
  • Ikviens var izmantot patēriņa kredītus savam mērķim.

Bankas un privātie aizdevēji piedāvā patēriņa kredītus Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Padomājiet uzmanīgi, pirms Jūs piesakāties patēriņa kredītam. Katram ir izvēle. Un ne tikai viena izvēle – vairākas! Tātad, kāpēc nepapētīt vairākus piedāvājumus, lai atrastu sev izdevīgāko.

Procentu likme ātriem kredītiem

Pirms pieņemt lēmumu, rūpīgi jānovērtē procentu likme. Pirmais kredīts bez maksas arī 2017. gadā ir ieteicamākais no LDP puses, jo nav procenti, nav papildus izmaksas par izmantošanu. Procentu summa, kas Jums būs jāmaksā, noteiks kopējo kredīta atmaksājamo summu. Aizdevējiem ir juridisks pienākums pastāstīt Jums par procentu likmēm, jo viņi būs atbildīgi par Jūsu aizdevumu. GPL (gada procentu likme) parāda reālo procentu likmi, ko aizdevējs iekasēs no Jums. Jo zemāka GPL, jo labāk aizņēmējam. Aizņēmējam arī ir ieteicams pārbaudīt, vai procentu maksājumi ir fiksēti, vai mainīgi. Jautājiet aizdevējiem par visām izmaksām un neskaidriem nosacījumiem, ja tādi ir.

Kas jāzina par patēriņa kredītiem

Paturiet prātā dažas lietas, meklējot patēriņa kredītus. Pirmkārt, nosakiet, kam Jums ir nepieciešams patēriņa kredīts un nav svarīgi, kam tas pieder – kaut politiķiem, svarīgi ir procenti un izmaksas. Patēriņa ātrie kredīti tiek piedāvāti daudzu iemeslu dēļ, piemēram, mājas labiekārtošanai, kāzām, izglītībai, automašīnas iegādei un citām vajadzībām. Ir vērts atzīmēt, ka patēriņa kredīti neņem vērā iemeslu, kam kredīts tiks izmantots. Tādējādi, patēriņa kredīti sniedz rīcības brīvību, papildus visām citām labajām īpašībām.